حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

فروشنده شوید

طراحی گرافیک: ایجاد یک بک گراند کارت ویزیت

طراحی گرافیک : برای ایجاد امواج، یک روش ساده را دنبال خواهیم کرد. اگرچه ما می توانیم از قلم ابزار (P) استفاده کنیم و شکل هایی را که دوست داریم ایجاد کنیم، امواج را با ابزار ستاره ایجاد می کنیم . خواهید دید که چقدر آسان است

مرحله ۱

ابزار ستاره را از نوار ابزار انتخاب کنید.

02.png

گام ۲

با ابزار ستاره انتخاب شده روی هنرپیشگی کلیک کنید. یک پنجره بازشو ظاهر خواهد شد. رادیو ۱ تا ۲۵ پیکسل و شعاع ۲ تا ۵۰ پیکسل را تنظیم کنید . ۸ امتیاز را انتخاب کنید.

03.png
04.png

مرحله ۳

ما یک ستاره داریم، بنابراین اجازه دهید نقاط را به امواج تبدیل کنیم. برای انجام این کار، ابزار انتخاب مستقیم (A) را بردارید و روی ستاره کلیک کنید. بعضی از حلقه ها در نزدیکی نقاط ستاره خواهید دید. یکی از آنها را انتخاب کنید و آن را بیرون بکشید.

05_2.gif

کامل! حالا ما امواج داریم

مرحله ۴

کپی ستاره را با کشیدن آن در حین برگزاری Alt انجام دهید . به یاد داشته باشید اگر می خواهید کپی را مستقیما در محور افقی یا عمودی حرکت دهید، باید Shift را نیز نگه دارید.

06-1157061860496896.gif

مرحله ۵

اجازه دهید یک پالت رنگ برای شیب انتخاب کنیم. شما فقط باید رنگ ها را برای هر قسمت انتخاب کنید. در مورد ما، آنها دو تغییر رنگ آبی هستند.

07.png

هر شکل را با یک رنگ متفاوت پر کنید

مرحله ۶

اکنون ما مراحل رنگ متوسط ​​را ایجاد خواهیم کرد. برای این کار Blend Tool (W) را انتخاب کنید . مهم است که روی آن دوبار کلیک کنید تا بتوانید پارامترها را تنظیم کنید. در « فاصله »، مراحل مشخص را انتخاب کنید و مقدار ۴ را وارد کنید.

08.gif

گام ۷

حالا با انتخاب Blend Tool (W) ، روی شکل اول کلیک کنید و سپس در قسمت دوم کلیک کنید. شما خواهید دید که چگونه چهار شکل جدید بین این دو ظاهر می شود. این یک شیب رنگی بین آنها ایجاد می کند. حالا ما شش شکل را در کل داریم: دو اول که پیش از آن ایجاد کرده ایم و چهار چیز جدید که ما با Blend Tool تولید کردیم.

09_2.gif

گام ۸

اشکال را به طوری که اول و آخر در گوشه های مقابل قرار گرفته اند قرار دهید (ما می توانیم این متن را بسته به ترکیب مورد نظر ایجاد کنیم). شما متوجه خواهید شد که عناصر نقل مکان کرده اند و چطور می توانید اشکال را در هر دو انتها انتخاب کنید. برای انتخاب یکی از اشکال، فراموش نکنید که روی آن دوبار کلیک کنید تا حالت انزوا را فعال کنید . همانطور که می بینید، اشکال دیگر نیز حرکت خواهند کرد، به طوری که آنها یک خط مستقیم بین اشکال در گوشه های مقابل ایجاد می کنند.

10.png

گام ۹

مقیاس آنها را به ترتیب (برگزاری Shift ) تا زمانی که نتایجی را که دنبال می کنید، بدست آورید. شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که از روی شکاف در جلوی منو استفاده کنید. در مورد من، من آن را به عنوان تصویر مرجع نشان می دهد را ترک کرد. مهم نیست که اشکال در خارج از تخته قرار بگیرد. بعدا می توانید آنها را با هم ترکیب کنید تا طراحی را در داخل مگا بپوشانید.

11.png

مرحله ۱۰

ابزار Rectangle Tool (M) را بچرخانید و یک مستطیل با ابعاد مشابه صفحهنمایش ایجاد کنید.

12.gif

گام ۱۱

همه چیز را بر روی بوم انتخاب کنید، راست کلیک بر روی مستطیل که ما فقط آن را ایجاد کرده اید و ” Create Clipping Mask ” را انتخاب کنید.

13.gif

ایده آل، ما فقط پس زمینه و گرادیان ایجاد شده است. ما فقط سایه ها و جعبه متن را از دست می دهیم، اما من این را برای شما می گذارم، زیرا ممکن است به دنبال چیزی با یک نگاه تخت باشید. در مورد من، به عنوان من می خواهم به حجم بیشتر به شکل، من سایه به هر شکل اعمال می شود.احساس کنجکاو؟ خواندن را ادامه دهید

14.png

دادن حجم به طراحی

در این قسمت از آموزش، نحوه جداسازی هر بخشی از طراحی ما را خواهیم دید. ما همچنین سایه ها را اعمال می کنیم و برای تکمیل طراحی ما جعبه متن را ایجاد خواهیم کرد. بیا بریم!

مرحله ۱

اولین چیزی که باید انجام دهید اینست که مطمئن شوید ترکیب ما با آن کار نهایی است، زیرا ما قصد داریم تمام قطعاتی را که این طراحی را تشکیل می دهند جدا کنیم. در مورد من، من برخی از تنظیمات را انجام خواهم داد.

15-160705780015221.png

گام ۲

حالت جداسازی را برای جدا کردن اشکال وارد کنید و به طور مستقل با آنها کار کنید. برای انجام این کار، بر روی ماسک قطع کن دوبار کلیک کنید → دوباره دوبار کلیک کنید تا کل شکل را ببینید → تمام اشکال را انتخاب کنید.

16.gif

با اشکال انتخاب شده، به Object → Expand بروید …

17.gif

حالا شما تمام اشکال آماده برای آزادانه با آنها کار می کنید.

مرحله ۳

تمام اشکال را باز کنید تا سایه ها را بدون هیچ گونه مشکلی به کار ببرید. برای انجام این کار، حالت جداسازی را وارد کنید ، راست کلیک کنید و Ungroup را انتخاب کنید.

19.gif

مرحله ۴

حالا، سایه ها را به قطعات اعمال می کنیم. در حال حاضر ما فقط یکی از آنها را اعمال خواهیم کرد زیرا اگر سعی کنیم این اثر را همزمان به همه آنها اعمال کنیم، کامپیوتر ممکن است بیش از حد کند شود. بهتر است ببینیم که چگونه در ابتدا یک قطعه کار می کند و سپس، اگر ما نتیجه را دوست داریم، می توانیم آن را به بقیه اعمال کنیم. قطعه را در بالای صفحه انتخاب کنید و به Effect → Stylize → Drop Shadow بروید …

19-0922392010755840.gif

پارامترهای سایه افت را تغییر دهید تا نتیجهی که دوست دارید را دریافت کنید. این مقادیری است که من اعمال کرده ام.

20.png

هنگامی که تصمیم گرفته اید که چگونه قسمت اول با سایه نگاه کنید، بقیه آنها را انتخاب کنید و همان اثر را اعمال کنید.

21.gif
21.png

جعبه متن

حالا ما جعبه متن مرکزی طراحی را ایجاد می کنیم. برای انجام این کار، ما باید یک مستطیل و دو قسمت از متن ایجاد کنیم. سرانجام، ما یک حاکم را زیر متن قرار می دهیم.

مرحله ۱

یک مستطیل ۵۱۳×۲۵۴ پیکسل با استفاده از ابزار Rectangle Tool (M) ایجاد کنید . این جعبه متن خواهد بود. برای پر کردن، من یک رنگ آبی را انتخاب کردم که تاریک تر از مواردی است که قبلا در این آموزش (# ۰۰۴A67) استفاده کردم . جعبه را در مرکز طراحی قرار دهید.

22.png

گام ۲

تکرار همان فرآیند همانند قبل: یک سایه افتادن به جعبه را اعمال کنید.

23.png

مرحله ۳

یک متن ایجاد کنید بسته به فونت انتخابی شما نتایج مختلفی خواهید یافت. برای این طراحی، من Open Sans ExtraBold 72 pt را انتخاب کردم، پر از سبک ترین رنگ طراحی ما (# ۵۵c0d6) و مرکز تراز شده است.

24.png

مرحله ۴

تکرار فرآیند برای ساختن زیرنویس زیر. برای این کار، من نیز از Open Sans Bold 62 pt استفاده کردم . برای ایجاد یک تنش بیش از این بخش، من این کلمه را به گونه ای قرار دادم که با یک قبلی همپوشانی داشته باشد.

25.png

مرحله ۵

برای تکمیل، یک خط را در پایین جعبه با همان رنگ متن (# ۵۵C0D6) ایجاد کنید . مرکز آن را به طراحی تقسیم می کند. خط طول ۱۷۰ پیکسل و عرض ۳ pt دارد .

26.png

انجام شد!

در این مرحله ما می توانیم بگوییم ما طراحی خود را به پایان رسانده ایم. امیدوارم بتوانید این آموزش را به راحتی پیدا کنید. همانطور که همیشه، اگر شک و تردید دارید، لطفا آنها را در فروم تایپ کنید. شما را در سایر آموزش Tutpad ببینید! 🙂

27.png
ایمان جعفری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X